System śledzenia paczki Globkurier

Wysyłanie i otrzymywanie paczek to obecnie dla każdego z nas całkiem zwyczajna sprawa. Decydujemy się na to przy różnych okazjach – przy wysyłce upominków dla bliskich, ale też podczas kupna i sprzedaży dóbr przez internet. Nic więc dziwnego, że chcemy też dokładnie wiedzieć, co dzieje się z naszymi paczkami. Pomocny może być w tym system śledzenia Globkurier.

Globokurier – platforma łącząca wysyłających i firmy kurierskie

Globkurier samodzielnie nie świadczy usług kurierskich. Jest platformą logistyczną, która pomaga wysyłającym znaleźć najlepsze kuriera, a firmom kurierskim pomaga w znalezieniu klientów. Zadaniem Globkurier jest przede wszystkim umożliwienie porównania ofert, a także wykonanie wszystkich niezbędnych operacji do przygotowania paczki do wysyłki. Oznacza to, że na stronie uzupełnisz takie dane jak informacje o paczce, o nadawcy i odbiorcy, a także wybierzesz dodatkowe opcje dla swojej przesyłki.

Śledzenie paczki, które pomoże ci ją dokładnie zlokalizować

To oczywiste, że wysyłając przesyłkę, pragniesz wiedzieć, co dzieje się z nią dalej. Właśnie dlatego Globkurier umożliwia ci śledzenie przesyłek we wszystkich największych firmach kurierskich w Polsce, spośród których będziesz wybierał dla siebie.

Przykładowo śledzenie paczki DPD – Globkurier oferuje w formie wygodnego wyszukiwania za pomocą numeru przesyłki. Opcja ta jest więc dostępna zarówno dla nadawcy, jak i dla odbiorcy, ponieważ w liście wysyłkowym każdy z nich posiada numer.